Domů / Blog

Blog

Jak to bude se sdílením elektřiny?

Sdílení elektřiny se stává v dnešní době stále aktuálnějším tématem. O nových možnostech společenství a vzniku Energetického datového centra (EDC) se již aktivně začalo psát v médiích, nicméně konkrétní informace dosud chyběly. S blížícím se datem 1. července 2024 by měly být zveřejněny konkrétní detaily a celý proces sdílení by měl být spuštěn.

číst více

Jak na údržbu solárních panelů

Péče o solární panely není nic, čeho byste se měli bát. Je to ve skutečnosti velmi jednoduchá činnost, avšak zároveň velmi důležitá. Pokud byste údržbu zcela zanedbali, vaše fotovoltaická elektrárna by brzy ztrácela na výkonu. 

číst více

Výhody sdílení elektřiny pro domácnost a podniky

V červnu roku 2023 vláda schválila přelomovou novelu Lex OZE II, která domácnostem v rámci jednoho bytového domu umožňuje sdílet elektřinu. Od 1. července 2024, kdy nabude platnosti nová úprava energetického zákona, se otevře možnost sdílet elektřinu uvnitř komunity nebo ji dokonce přenášet na jiná místa přes celou elektrickou síť.

číst více

Výhody solární energie pro domácnost

Díky rostoucí efektivitě a poklesu cen solárních panelů v České republice každoročně narůstá počet domácností, které je instalují na své střechy nebo fasády.

číst více

Rozhovor s tvůrci platformy Elektřina od souseda

Energie můžete sdílet úplně stejně jako byty nebo auta, říkají tvůrci platformy Elektřina od souseda.

číst více
«123»

Chcete se na něco zeptat? Napište nebo zavolejte.

Zanechte na sebe kontakt, ozveme se Vám.

Odeslat

Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost FREE for YOU s.r.o., sídlem Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7, IČO 25336665, za účelem nabídky produktů a služeb. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

+420 227 072 292

O vaše potřeby se postarají naši zkušení pracovníci, Kateřina a Rudolf, kteří jsou vždy připraveni zodpovědět vaše dotazy a vyřešit vaše problémy. Jsou tu pro vás a těší se na každou vaši zprávu či telefonát.

Kateřina Kelišová

Rudolf Kováč

Copyright by FREE for YOU s.r.o. © 2024
Top
Menu
User Minimal A Line Bold white

Přihlášení