Obec v Podkrkonoší

Obec v Podkrkonoší

Sdílení elektřiny umožňuje poskytnout každé domácnosti roční příspěvek na energie a přínos pro obyvatele obce. V Podkrkonoší se rozhodli nainstalovat fotovoltaické panely na střechy svých obecních budov. Fotovoltaika je technologie, která umožňuje přeměnit sluneční záření na elektrickou energii. Tímto krokem se obec stává vlastníkem solárních elektráren, které vyrábějí elektrickou energii z obnovitelného zdroje – slunce.

Díky instalaci fotovoltaických panelů má obec možnost vyrobit vlastní energii pro provoz svých veřejných budov, což zahrnuje školy, místní úřad a další obecní zařízení. Tímto způsobem šetří na nákladech za elektřinu, kterou by jinak museli nakoupit od komerčních dodavatelů.

Tímto krokem mají obyvatelé možnost sdílet výhody solární energetiky. Každá domácnost v obci dostane roční příspěvek na energii, což může znamenat finanční úlevu pro rodiny a jednotlivce. Každý občan s trvalým pobytem v obci může získat příspěvek ve výši až 4 000 Kč. Pro čtyřčlennou rodinu tedy může být roční příspěvek až 16 000 Kč.

Obec v Podkrkonoší využívá solární energetiku pro prospěch svých obyvatel a tímto způsobem mohou obnovitelné zdroje energie přinášet ekonomické i ekologické výhody na místní úrovni.

V malé obci v Podkrkonoší instalovali fotovoltaiku na střechy obecních budov. To jim umožňuje poskytnout každé domácnosti roční příspěvek na energie.

Jak Elektřina od souseda funguje?

Je to tak jednoduché. Službu Elektřina od souseda provozuje společnost FREE for YOU a stačí jen pár kroků, abyste mohli posílat svoje přebytky elektřiny do celého Česka.

Mám zájem o službu

Chcete se na něco zeptat? Napište nebo zavolejte.

Zanechte na sebe kontakt, ozveme se Vám.

Odeslat

Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost FREE for YOU s.r.o., sídlem Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7, IČO 25336665, za účelem nabídky produktů a služeb. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

+420 227 072 292

O vaše potřeby se postarají naši zkušení pracovníci, Kateřina a Rudolf, kteří jsou vždy připraveni zodpovědět vaše dotazy a vyřešit vaše problémy. Jsou tu pro vás a těší se na každou vaši zprávu či telefonát.

Kateřina Kelišová

Rudolf Kováč

Copyright by FREE for YOU s.r.o. © 2024
Top
Menu
User Minimal A Line Bold white

Přihlášení