Věříme v udržitelnou budoucnost.

Se službou Elektřina od souseda jako první v České republice přinášíme možnost propojit konkrétního výrobce zelené energie s konkrétním odběratelem za dohodnutou cenu. Podporujeme komunitní sdílení a pomáháme šetřit domácnostem a firmám peníze.

Chceme každému člověku umožnit přispívat k budování zelené energetiky v České republice. Využíváním obnovitelných zdrojů energie může každý z nás minimalizovat negativní dopady na životní prostředí.

Vedení společnosti

Lukáš Artur Vagner

zakladatel

„Dělat jenom peníze v životě nestačí. Přemýšlel jsem, co nejhoršího dodavatel a odběratel řeší, a to je, že jsou energie pro obyčejné lidi něco, co je otravuje a chtěl jsem to změnit.“

Lukáš se celý profesní život pohybuje v oboru energetiky. Začínal jako door to door prodejce, za pochodu poznával a učil se, jak funguje svět energetiky. Prošel několika firmami na straně dodavatelů, postavil vlastní obchodní tým. Když mu věci nedávají smysl, tak je nedělá, proto se nakonec rozhodl vybudovat vlastní firmu FREE for YOU, a na její hlavní myšlence – mít možnost energií zadarmo – vznikla i služba Elektřina od souseda.

Marek Čekan

provozní ředitel

„Přál bych Elektřině od souseda, aby se stala monopolem v myslích lidí pro sdílení elektřiny v Česku. Zkrátka první jméno, které Vás napadne, když se řekne sdílení elektřiny.”

Marek už během studií na vysoké škole začal pracovat v advokátní kanceláři, kde se z pozice operátora vypracoval na šéfa kontaktního centra, které celé vybudoval, nastavil v něm pravidla, procesy a reporting. Projektovému a procesnímu řízení, vedení a budování zákaznické péče se věnoval i v dalších firmách pro velké značky jako Alza nebo ZOOT. Rád vymýšlí, jak dobré nápady uvést v život nebo jak věci posouvat a vylepšovat.

Rudolf Kováč

vedoucí zákaznické péče

„Pokud chce jakákoliv služba uspět, musí maximalizovat kvalitu zákaznické péče, aby se k ní lidé vraceli a o svou zkušenost se podělili dál.”

Rudolf je Markův spolužák ze střední školy a jejich pracovní cesty se v průběhu let vícekrát potkaly. Začínal jako operátor zákaznické linky, brzy se vypracoval na teamleadera, nakonec vedl i zahraniční projekty a kolegy, včetně analýzy zahraničních trhů. Na starost měl zlepšování zákaznického zážitku. I když v oboru energetiky předtím nikdy nepracoval, tak trochu v ní vyrůstal. Oba rodiče celý život pracovali u velkého tradičního dodavatele.

Chcete se na něco zeptat? Napište nebo zavolejte.

Zanechte na sebe kontakt, ozveme se Vám.

Odeslat

Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost FREE for YOU s.r.o., sídlem Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7, IČO 25336665, za účelem nabídky produktů a služeb. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

+420 227 072 292

O vaše potřeby se postarají naši zkušení pracovníci, Kateřina a Rudolf, kteří jsou vždy připraveni zodpovědět vaše dotazy a vyřešit vaše problémy. Jsou tu pro vás a těší se na každou vaši zprávu či telefonát.

Kateřina Kelišová

Rudolf Kováč

Copyright by FREE for YOU s.r.o. © 2024
Top
Menu
User Minimal A Line Bold white

Přihlášení