Pavel z Aše s rodinou

Pavel z Aše s rodinou.

Pavel bydlí ve městě Aš a na střeše svého domu provozuje solární elektrárnu. To znamená, že jeho střecha je vybavena solárními panely, které zachycují energii ze slunečního záření a přeměňují ji na elektřinu. Tímto způsobem je schopen vyrábět elektrickou energii pro svou vlastní domácí spotřebu.

Pavel má přebytky vyrobené elektřiny, to znamená, že jeho solární elektrárna vytváří více elektřiny, než co potřebuje pro svoji domácnost. Místo toho, aby tuto přebytečnou elektřinu nechával nevyužitou, ji Pavel posílá svým rodičům, kteří mají chalupu v Blansku. Tato chalupa slouží rodičům jako místo, kde tráví většinu svého času během svého důchodu. Díky Pavlově generované elektřině mohou rodiče využívat čistou energii pro své potřeby na chalupě, což vede k úsporám na energiích.

Hlavní benefit je tedy využití solární energie k výrobě elektřiny a sdílení přebytků s rodinnými členy. Tato situace také ukazuje důležitost udržitelného využívání energie a ekologického přístupu k energiím.

Pavel z Aše vyrábí solární elektřinu na střeše svého domu. Přebytky posílá rodičům na chalupu do Blanska, kde tráví v důchodu větší část roku.

Jak Elektřina od souseda funguje?

Je to tak jednoduché. Službu Elektřina od souseda provozuje společnost FREE for YOU a stačí jen pár kroků, abyste mohli posílat svoje přebytky elektřiny do celého Česka.

Mám zájem o službu

Chcete se na něco zeptat? Napište nebo zavolejte.

Zanechte na sebe kontakt, ozveme se Vám.

Odeslat

Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost FREE for YOU s.r.o., sídlem Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7, IČO 25336665, za účelem nabídky produktů a služeb. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

+420 227 072 292

O vaše potřeby se postarají naši zkušení pracovníci, Kateřina a Rudolf, kteří jsou vždy připraveni zodpovědět vaše dotazy a vyřešit vaše problémy. Jsou tu pro vás a těší se na každou vaši zprávu či telefonát.

Kateřina Kelišová

Rudolf Kováč

Copyright by FREE for YOU s.r.o. © 2024
Top
Menu
User Minimal A Line Bold white

Přihlášení